Snad žádná stavba se neobejde bez nějakého zásahu do zeminy. Ať už budete stavět rodinný domek nebo třeba montážní halu na „zelené louce“, vždy budete potřebovat upravit panenský terén tak, aby odpovídal vaším požadavkům. Úprava stavební parcely nezahrnuje jen srovnání pozemku, ale také vyhloubení stavebních základů, výkop přípojek inženýrských sítí, jímek, základů na ploty a chodníky, nebo navezení nové zeminy do prostoru pro zahradu. V dnešní době už naštěstí nikdo nemusí tyto práce dělat ručně. Stačí si najmout profesionální firmu, která má k dispozici dostatek techniky i odborného personálu.
Naše společnost se zabývá zemními a výkopovými pracemi již řadu let a za tu dobu se můžeme pochlubit účastí na množství velkých i malých projektů. Naše technika odpovídá náročným standardům kvality a spolehlivosti a naši pracovníci jsou skuteční profesionálové, kteří se nezaleknou žádné výzvy. I když to tak na mnoho lidí nepůsobí, obsluha těžké výkopové techniky není práce pro každého. Nestačí mít dobrý bagr, musí v něm totiž sedět člověk schopný si s ním poradí a umí využít všech jeho možností. Takové lidi my máme!

Stavba jakkoliv velké budovy se co do potřeby zemních prací nikdy nemůže rovnat veřejným projektům, jako jsou stavba silnic, dálnic, obchvatů, mostů, tunelů apod. Zakázky takového rozsahu se může jen stěží účastnit pouze jedna specializovaná firma. My jsme schopni na těchto projektech spolupracovat a přinášet maximální možný podíl na konečném výsledku, který bude dlouhodobě sloužit potřebám lidské společnosti.